Статті / Як вибрати пластикове вікно в Полтаві

Як вибрати пластикове вікно в Полтаві

Заміна старих дерев'яних вікон на нові металопластикові в Полтаві дуже відповідальний крок, адже така покупка робиться не на рік чи два, а на десятиліття. Тому варто максимально відповідально підійти до вирішення цього питання.

 

Для початку, потрібно визначити, які саме вимоги Ви висуваєте до нового пластикового вікна. Більшість з нас в першу чергу хоче захистити свій будинок від холоду, створити затишок, ізолювати приміщення від сторонніх звуків з вулиці. Важливим є вимога до естетичності, довговічності і простоті використання конструкції.

 

Ці вимоги завжди індивідуальні і залежать від приміщення, в якому Ви встановлюєте металопластикове вікно (квартира чи приватний будинок), його місцезнаходження (вікна виходять у двір або на проїжджу частину або сонячна сторона або північна), клімату, виду системи опалення, рівня вологості.

 

В залежності від цих вимог і слід вибирати пластикове вікно. Перше, на що потрібно звернути увагу, це профільна система.

 

Профільна система

Профільна система - це ключова частина будь-якого металопластикового вікна, з нього виготовляється рама і стулка. Металопластикова рама влаштована набагато складніше, ніж дерев'яна, всередині у неї може бути різна кількість повітряних камер і армуюча сталь, що відповідає за жорсткість конструкції в цілому. Деякі компанії намагаючись заощадити на вартості вікна, використовують неякісний (тонкий ) пластик і армир, менше ніж належить по ГОСТУ (1,4-1,50 мм), безумовно для споживача таке металопластикове вікно здається спочатку досить вигідним придбанням, так як коштує дешевше. Але за фактом через пару років буде потрібно повна його заміна, так як з часом стулки і рами деформуються  і є ризик утворення тріщин між рамою і стіною.

 

Склопакет

Не менш важливу роль відіграє вибір склопакета, тому що саме він займає 80 відсотків всієї площі конструкції. Найбільш популярними і ефективними на сьогоднішній день є склопакети з енергозберігаючим покриттям або мультифункціональні скла (енергозбереження плюс захист від сонця). Встановивши такий склопакет у себе вдома, Ви  зможете не тільки створити комфорт і затишок, але і зберегти сімейний бюджет, так як такі скла значно зменшать ваші витрати на опаленні і кондиціонуванні приміщення. Зараз у нас в компанії мультифункціональне скло встановлюється безкоштовно, детальніше про цю акцію написано тут.

 

Фурнітура

Щоб Ваше металопластикове вікно в Полтаві функціонувало максимально довго без поломок і регулювань слід уважно вибирати фурнітуру. Поважають себе віконні компанії пропонують своїм клієнтам тільки якісну європейську фурнітуру, що має максимальне число циклів закривання і відкривання без ремонту.

 

Плануючи встановлення металопластикового вікна у Полтаві та Полтавській області, звертайтеся в перевірену часом віконну компанію, вибирайте заводську, а не гаражну збірку. Так ви гарантовано отримаєте якісне пластикове вікно, яке прослужить вам вірою і правдою довгі роки.


Трв 28, 2018 16:52 • Переглядів: 1001