Акції / Мультифункціональний склопакет безкоштовно

Мультифункціональний склопакет безкоштовно

В зв'язку з постійним зростанням цін на енергоносії в Україні, проблема енергозбереження в квартирах і будинках залишається актуальною і в цьому році. Тому цей рік – це час міняти старі дерев'яні вікна на нові металопластикові. Саме тому компанія «Віконний центр» пропонує своїм клієнтам скористатися унікальною беспрецендентной акцією “Мультифункціональний склопакет за ціною звичайного склопакета”. У чому плюси цієї акції? І які вигоди можна отримати, встановивши у себе вдома мультифункціональний склопакет?

 

Тільки в салонах компанії ТОВ «Віконний центр» у містах: Полтава, Харків, Київ, Дніпро, Одеса і Запоріжжя є спеціальна пропозиція – при покупці пластикових вікон з профільної системи «Steko» Ви абсолютно безкоштовно отримуєте мультифункціональний склопакет в подарунок.

 

teplopaket_v_podarok 

 

Мультифункціональне скло - це одна з новинок віконного ринку, що об'єднала в собі властивості енергозбереження і захисту від сонця. Незважаючи на те, що з'явилося це скло відносно недавно, воно вже встигло відмінно зарекомендувати себе і здобути величезну популярність у споживача. Мультифункціональне скло ефективно працює як в зимовий час, так і в літній період.  Відбувається це завдяки іонам срібла, які наносяться на  його поверхню в кілька шарів, хрестоподібно. Тому в зимовий період тепло не зникає з приміщення через скло, а влітку ультрафіолетові промені, що відбиваються від нього, як від дзеркала. Завдяки срібному напилення скло стає більш міцним. Детальніше про мультифункциональном склопакеті можна почитати тут.

 

Мультифункціональне скло в шість разів краще за звичайного зберігає тепло. Коефіцієнт емісії однокамерного М-склопакета складає Е=0,835.  У два рази краще зберігає прохолоду, так як іони срібла блокують інфрачервоне світло, при цьому зберігаючи природне освітлення в приміщенні. Мультифункціональне скло вбереже інтер'єр Вашого будинку від  сонячних променів, що гарантує вам відсутність вигорання. Таке скло допоможе  скоротити витрати на опаленні і кондиціонуванні приміщення. Установка пластикових вікон в Полтаві з мультифункційним склопакетом надасть сприятливий вплив на  Ваше здоров'я, адже в приміщенні більше не буде душно, Ви будете захищені від негативного впливу ультрафіолетових променів. Використання мультифункціонального скла дозволяє значно скоротити ризик виникнення захворювань, викликаних ультрафіолетовим випромінюванням. Рекомендовано для установки в дитячій кімнаті і спальні.

 

obychnoe_steklo_protiv_multi_tablica

 

Важливо пам'ятати, що скло займає найбільшу частину пластикового вікна і безпосередньо через нього відбувається найбільша втрата тепла. Вибираючи металопластикові вікна у Полтаві, слід приділити особливу увагу вибору склопакета.

 

Приклад: Ви хочете придбати стандартне вікно в Полтаві за ціну 3300 гривень. Вартість мультифункціонального склопакета в різних фірмах становить приблизно 300-400 гривень, відповідно стандартне вікно з м-склом Вам вийде 3600-3700 гривень. Але у нас для Вас ціна м-скла буде абсолютно безкоштовною. Тому вже сьогодні, при замовленні вікна у нас, Ви економите ці 300-400 гривень.


Вартість склопакета з мультифункційним склом звичайно вище, ніж звичайного і це цілком виправдано, але скориставшись акційною пропозицією компанії “Віконний центр” у Полтаві, Ви зможете істотно заощадити, встановивши його за досить вигідною ціною. Тим самим отримавши справжнє тепле вікно при мінімальних витратах.  Не відкладайте заміну вікон на завтра, зробіть свій будинок затишніше і тепліше вже сьогодні разом з компаній “Віконний центр”.

 

Телефонуйте за телефонами, вказаними в верхній частині сайту звертайтеся через онлайн-форму зв'язку з нашим менеджером на сайті.


Квітень 28, 2022 21:11 • Переглядів: 2380