Акції / Шестикамерний профіль за ціною п'ятикамерного

Шестикамерний профіль за ціною п'ятикамерного

Зробити свій будинок тепліше і при цьому заощадити. Завдання не з простих, але сьогодні це можливо. Компанія ТОВ «Віконний центр» у місті Полтава піклується про те, щоб Ви могли зробити свій будинок затишним і теплим вже сьогодні, тому з 15 лютого 2019 року пропонує своїм клієнтам скористатися акційною пропозицією, а саме встановити металопластикове вікно з шестикамерного профілю за ціною п'ятикамерного.  Дана пропозиція актуально для нової профільної шестикамерной системи «Steko».

 

Всі ми знаємо, що завод-виробник металопластикових вікон «Стеко» є лідером віконного ринку України. Незмінна якість і турбота про своїх клієнтів, ось головні пріоритети компанії. Тому встановлюючи пластикове вікно «Стеко» Ви можете бути впевнені в їх надійності і довговічності. Профільні системи «Стеко» спеціально адаптовані для кліматичних умов України. Профілі екологічно чисті і не шкодять здоров'ю, а також мають гарантійний строк в 7 років, європейський дизайн і якісну фурнітуру. Унікальний продукт - профіль «Стеко С600», підходить як для квартир, так і для приватних будинків з автономним опаленням.  Має високу шумо та теплоізоляцію.  Незамінний, якщо Ваші металопластикові вікна у Полтаві виходять на галасливу або північну сторону, підійдуть для дитячої кімнати. Встановивши пластикове вікно під час акції в компанії  ТОВ «Віконний Центр» - «Шестикамерний профіль за ціною п'ятикамерного» Ви колосально заощадите на опаленні і кондиціонуванні. Ваші нові вікна окупить себе вже за півтора року.  Погодьтеся це дуже вигідне вкладення.

 

Акційний профіль має монтажну ширину 70 мм, шість камер і товщину зовнішньої стінки 2,7 мм. Профіль є дуже теплим  і має коефіцієнт опору теплопередачі R=0.85 м2к/Вт.  Він на 7% тепліше, ніж п'ятикамерний профіль.

 

Встановлюючи пвх-вікно по акції «Шестикамерний профіль за ціною п'ятикамерного», Ви також можете отримати енергозберігаючий або мультифункціональний склопакет в подарунок, отримавши справжнє європейське тепле вікно.  Щоб не упустити цю можливість ми пропонуємо Вам скористатися розстрочкою на три місяці без банку і переплат або програмою  IQ energy, яка дозволить Вам повернути до 35%  вартості  Ваших нових вікон.

 

Підходите до вибору вікна правильно. Отримуйте максимум вигоди при мінімальних витратах. Більш детальну інформацію про акції компанії ТОВ «Віконний центр» Ви можете отримати, звернувшись на один з наших офісів або за телефонами вказаними на сайті. Поспішіть, термін дії акції обмежений. Записуйтеся на замір вже сьогодні.


Лютий 15, 2019 09:11 • Переглядів: 3808