Статті / Переваги пластикових вхідних дверей

Переваги пластикових вхідних дверей

впродовж останнього десятиліття широкою популярністю користуються металопластикові двері. Це і не дивно, завдяки своїм характеристикам і переваг металопластикові двері підходять для установки практично в будь-яке приміщення, будь то квартири (вихід на балкон), державні установи, двері в офіс, комерційна нерухомість, магазини і торгові центри.

 

Якщо Ви тільки плануєте заміну старих дверей на металопластикові, то хотілося б звернути Вашу увагу на низку переваг цього виробу.

 

1.Висока шумоізоляція.

Металопластикові двері мають максимально високу звукоізоляцію, у зв'язку з чим рекомендуються для установки в галасливих офісах з великою кількістю телефонних дзвінків, також вони не пропускають зайві звуки з вулиці, що зробить робочу обстановку у Вашому офісі максимально комфортною для всіх співробітників.

 

2.Термоізоляція.

Металопластикові двері в Полтаві, можуть стати максимально теплими завдяки такого важливого елементу як склопакет. Для підвищення теплоізоляції слід встановлювати склопакети з енергозберігаючим покриттям.

 

3. Дизайн.

Білий колір пластику, давно залишився в минулому. Широкий вибір плівок ламінації,  дозволить перенести на профіль будь-яку фактуру і колір. Ламіновані двері впишуться в будь-який інтер'єр і стануть справжньою гордістю їх власників. Вишуканий зовнішній вигляд дверей додадуть тоновані стекла і вишукана фурнітура.

 

4. Зносостійкість.

В умовах частого використання (двері в магазинах, торгових центрах, поліклініках) дуже важливе питання високої працездатності виробу. Металопластикові конструкції мають чудову стійкість до стирання і корозії.

 

5. Пожежна безпека

Для виготовлення пластикових дверей використовується такий матеріал, як полівінілхлорид, він дуже важко запалюється і швидко гасне, що забезпечує ризик поширення вогню в приміщенні. Для того щоб підвищити рівень пожежної безпеки слід встановлювати розжарені скла або скла з армиром.

 

 6. Вологостійкість.

На відміну від дерев'яних дверей пластикові двері в Полтаві, більш стійкі до води і вологи. Саме ця характеристика дозволяє встановлювати їх в басейнах, саунах, душових кімнатах. Пластик легкий у догляді, легко миється і не потребує обробки додатковими засобами.

 

Якщо Ви хочете поміняти двері в Полтаві і Полтавській області, але не можете визначитися з вибором, тоді телефонуйте в компанію «Віконний центр» за телефонами, вказаними в верхній частині сайту і наші фахівці допоможуть Вам з вибором.

 

Крім того вхідні двері з металопластику в Полтаві можна купити в розстрочку без банку і без відсотків, докладніше про розстрочення можна почитати тут


Листопад 25, 2018 22:40 • Переглядів: 4480