Статті / Особливості скління котеджів і приватних будинків

Особливості скління котеджів і приватних будинків

Будинок - тихий, затишний, захищений, теплий, саме так ми собі його і представляємо. Для оптимального комфорту в приватному будинку слід приділити особливу увагу процесу скління. Встановлюючи металопластикові вікна в котеджі важливо враховувати такі аспекти як комфорт, безпека, зовнішній і внутрішній декор приміщення, збереження тепла і т. д.

 

Збереження тепла

Обігрів приватного будинку або котеджу досить витратний захід. Найбільші тепловтрати в приміщенні припадає саме на світлопрозорі конструкції, тобто пластикові вікна у Полтаві. Якщо віконна рама і склопакет пропускають тепло, то гроші, які ми витрачаємо на обігрів будинку, випаровуються на вітер. Погодьтеся, це не дуже приємно. Тому при склінні Вашого будинку рекомендується встановлювати п'ятикамерні профільні системи та двокамерні склопакети з енергозберігаючим або мультифункційним покриттям. Такий варіант скління збереже дорогоцінний тепло і зменшить рахунки за природний  газ. Причому, термін окупності в таких металопластикових вікон три роки з моменту встановлення. Дуже вигідне капіталовкладення, чи не правда? Зараз в компанії «Віконний центр» у місті Полтава проходить акція – мультифункціональний склопакет в подарунок, докладніше про акції написано тут.

 

Протизламність

Для будь-якого господаря важливо знати, що його будинок повністю захищений від проникнення злодіїв. Кілька років тому оптимальним рішенням цієї проблеми, була установка на пластикове вікно металевих решіток. Безумовно, решітки ефективні, але псують зовнішній вигляд будинку і діють гнітюче на мешканців. На заміну цьому залізному елементу приходить антивандальні вікна. Такі вікна мають протизломну фурнітуру і міцні скла, що ускладнює проникнення в будинок третіх осіб.

 

Звукоізоляція

Якщо пластикові вікна Вашого будинку в Полтаві або Полтавській області виходять на проїжджу частину, або Вам заважають галасливі сусіди, варто подбати про звукоізоляції приміщення. П'ятикамерні профільні системи з двокамерним склопакетом надійно захистять Ваш дім від небажаних звуків вулиці.

 

Декор

Пластикові вікна в приватних будинках і котеджах, часто бувають нестандартних форм і розмірів. Саме в цьому і полягає принадність скління власного будинку - власник приміщення може втілити практично будь-які архітектурні фантазії: круглі вікна, трапеції, трикутники, арки, еркери. Будь-які колірні рішення, завдяки нанесенню на профіль спеціальної ламінованої плівки. Для любителів природного освітлення актуальними будуть панорамні і кутові металопластикові вікна, максимально великих розмірів.

 

Звернувшись в компанію “Віконний центр” у Полтаві Ви зможете підібрати варіант скління приватного будинку, з урахуванням всіх Ваших вимог і побажань. Зробіть Ваш будинок затишним і комфортним разом з нами.


Трв 30, 2022 16:24 • Переглядів: 1131