Якою мовою ви хочете читати наш сайт?

Статьи / Конденсат на пластикових вікнах в Полтаві

Конденсат на пластикових вікнах в Полтаві

Після заміни старих дерев'яних вікон на нові металопластикові, деякі споживачі стикаються з проблемою утворення конденсату на склопакеті.

 

Найчастіше така ситуація виникає в міжсезоння, коли температура на вулиці знижується до нульової позначки. Що ж таке конденсат? У цій статті ми спробуємо докладно відповісти на це питання.

 

Конденсат з'являється в склопакетах при різниці температур всередині приміщення  та  зовні. Саме скло є найбільш холодним місцем у будь-якому будинку. 75 відсотків тепла йде з оселі саме через склопакет. Насправді поява конденсату обумовлена надлишком вологи в будинку. Вологість з'являється від процесів життєдіяльності людини, роботи побутових приладів, так само вологу виробляють кімнатні рослини. Надлишок саме цієї вологи і осідає на поверхні скла. Наведемо приклад, за добу людина при диханні виділяє близько літра води, вона не зникає у нікуди, а осідає на навколишніх предметах у тому числи на склопакетах.

 

Чому ж на старих вікнах не утворювався конденсат? Вся справа в тому, що дерев'яні вікна не герметичні, вони мають безліч щілин через які здійснюється природна вентиляція приміщення.

 

Як же протидіяти такому явищу? Ми вже з'ясували що пластикові вікна не є причиною виникнення конденсату. Основним винуватцем є погана система вентиляції та кондиціювання. Особливо це актуально для багатоповерхових будівель. Для уникнення конденсату слід замінити витяжку, але якщо це не можливо то слід регулярно провітрювати приміщення не рідше ніж 2-3 рази на добу.

 

Якщо, все ж таки з витяжкою є проблеми і вологість в приміщенні висока, а Ви запланували заміну вікон, слід звернути увагу на конструкції з енергоефективними склопакетами, які заповнені газом аргоном. Енергозберігаюче скло працює як теплове дзеркало, воно відштовхує тепло назад у приміщення. При цьому температура самого скла на 3-4 відсотки більше ніж звичайного, тобто воно є більш теплим і ймовірність утворення конденсату у нього значно нижче.

 

Якщо Ви не хочете купляти самі дешеві металопластикові вікна в Полтаві, а на теплі вікна з теплими склопакетами Вам не вистачає грошей, то для Вас у нас є спеціальна пропозиція – це купівля пластикових вікон з розстрочкою платежу. Розстрочка на купівлю вікон в Полтаві без банку та без комісій, все чесно. Детальніше про розстрочку від компанії ТОВ «Віконний центр» можна почитати тут.

 


Январь 5, 2022 22:36 • Просмотров: 3155