Акції / Весняні акції на пластикові вікна в Полтаві

Весняні акції на пластикові вікна в Полтаві

З приходом весни компанія "Віконний центр" в Полтаві і Полтавської області рада запропонувати своїм клієнтам унікальні акції, які не тільки дозволять Вам змінити Ваші старі дерев'яні вікна, балкони, лоджії на нові металопластикові, але при цьому отримати максимум вигоди від даного заходу.

 

На сьогоднішній день в нашій компанії діють наступні спеціальні весняні пропозиції:


1. Акція Rehau. Компанія «Rehau» вже багато десятиліть є лідером на ринку віконних профілів. Якісні німецькі пластикові вікна відомі всьому світу. На розробки Rehau дорівнюють багато виробників вікон, їх намагаються копіювати і це не дивно адже на даний момент існують конструкції, встановлені концерном ще 60 років тому. Всі вікна «Rehau» оснащені високотехнологічної, сучасної фурнітурою «Roto» має максимально велику кількість циклів відкриття-закриття без поломок і регулювань. Цієї весни Ви маєте унікальну можливість встановити вікна з п'ятикамерного профілю «Rehau Euro 70» з відмінною шумоізоляцією за ціною трикамерні «Rehau Euro 60». Скориставшись даною пропозицією Ви не тільки встановите вікна за вигідною ціною, але і зможете заощадити кошти в опалювальний сезон, адже «Rehau Euro 70» відмінно зберігає тепло всередині приміщення.

 

2. Розстрочка. Вже полюбився багатьом нашим клієнтам акція «Розстрочка без банку на три оплати», дозволить Вам поміняти металопластикові вікна в Полтаві в найкоротші терміни при цьому, не оплачуючи їх вартість відразу. Без зв'язку з банком, без поручителів, ніяких переплат і додатковихкомісій. Розстрочка не впливає на терміни виготовлення конструкцій і також не збільшує її вартість. Після оформлення договору конструкції вже через тиждень-півтори будуть встановлені у Вас вдома. Детальніше про розстрочення на вікна в Полтаві можна почитати тут.

 

3. Акція «Steko». Зробити будинок затишніше і тепліше, можна скориставшись спеціальною пропозицією від нашої компанії встановивши пластикові вікна з профільної системи «Steko». Відмінний бюджетний варіант, який поєднує в собі критерії ціни-якість. Ми пропонуємо встановити енергозберігаючі або мультифункціональні склопакети на профілі «Steko» за ціною звичайних на будь-якої Вашої конструкції. Ну, а якщо ви хочете збільшити шумо і теплоізоляцію в Вашому домі замовляйте вікна в семикамерному профілі S700 за ціною шестикамерна S600.

 

Звернувшись в компанію "Віконний центр" в Полтаві Ви зможете отримати максимальну вигоду від встановлення металопластикових вікон. Наші менеджери з радістю підберуть Варіант скління, який підійде саме вам. Не відкладайте заміну вікон на майбутнє, період дії акцій обмежений.


Березень 10, 2022 11:30 • Переглядів: 3542