Статті / Свинець в пластикових вікнах в Полтаві

Свинець в пластикових вікнах в Полтаві

На даний момент ходять багато розмов, що в пластикових виробах існує свинець, давайте розберемося правда це чи ні?

 

Кожна поважна компанія, що не буде продавати продукцію, яка шкодить людському організму. Компанія «Віконний центр» з повною впевненістю може надати інформацію своїм клієнтам, і заспокоїти, що свинцю в металопластикових виробах в чистому вигляді немає. Цьому всьому є доказ, у вигляді сертифікатів з кожного заводу.

 

Кожна людина знає, що таке свинець і чим він небезпечний для людського організму. Але ясна річ, що якщо розібрати елементарні речі, якими ми користуємося в повсякденному житті, наприклад, холодильник, кришталь, то там також є свинець, але ніхто не відмовляється від користування холодильником. Твердження, що в металопластиковому вікні є свинець невірно, так як це можна віднести до розряду «слабке знання хімії». Металопластикові вироби не використовують свинець у чистому вигляді, так як вони без яких-небудь хімічних добавок будуть гнучкі і крихкі. Одна з найголовніших добавок є стабілізатор.

 

Є два види стабілізатора:

- з'єднання свинцю;
- з'єднання кальцію з цинком.

 

тобто свинцю в чистому вигляді однозначно в ПВХ профілях немає. Свинець - це отруйний метал, який завдає великої шкоди людському організму, тому він застосовується тільки в якості з'єднання, яке нешкідливо для організму. 


Металопластикові вікна в готовому вигляді не несуть ніякої шкоди людському організму, не мають ніякого специфічного запаху, не руйнуються. При виготовленні ПВХ профілів, введуться пильні роботи над тим, як і що додають в профіль. Кожен завод надають відповідні сертифікати, з якими Ви можете наочно ознайомитися в наших офісах. Вже більше 50 років використовують такі стабілізатори на європейських ринках, і ніяких порушень і шкоди для організму не виявилося. Так що Ви можете сміливо замовляти металопластикові вироби, не замислюючись про те, що вони принесуть якоїсь шкоди Вам і вашим рідним.

 

Компанія «Віконний центр» здійснює свою діяльність на віконному ринку більше 12 років, і несе відповідальність за якість свого продукту.  

 

Якщо Ви хочете купити якісні пластикові вироби в Полтаві, тоді телефонуйте нам вже сьогодні, за телефонами, вказаними в верхній частині сайту.


Січень 24, 2019 14:18 • Переглядів: 2884