Статті / Чому жовтіють пластикові вікна

Чому жовтіють пластикові вікна

Рішення поміняти старе дерев'яне вікно на нове металопластикове в Полтаві багатьом з нас дається нелегко.  Когось відштовхує ціна, хтось боїться тривалих ремонтних робіт. У будь-якому разі це завжди дуже обдуманий вчинок. Ми читаємо відгуки в інтернеті, відвідуємо віконні фірми, слухаємо рекомендації рідних і сусідів, які вже зважилися на цей крок. Відгуки про компанії «Віконний центр» перебувають тут. Кожному з нас хочеться поміняти вікно один раз і більше не повертатися до цього питання. Найбільша кількість побоювань викликає така проблема як зміни кольору профілю з сніжно - білого на брудно-жовтий.

 

Так чому ж жовтіють нові металопластикові вікна та як же зробити правильний вибір при покупці вікна.

 

Відвідуючи офіси віконних компаній і знайомлячись з виставковими зразками, необізнана людина не бачить різниці між профільними системами. Всі вони схожі один на одного. Білі, ідеально гладкі мають практично однакові камери і скла. Не побачивши ніякої різниці, природно, ми хочемо заощадить грошей. Адже навіщо платити більше за практично ідентичний товар. Саме ціна для багатьох є вирішальним фактором покупки. На жаль, радість від такого придбання найчастіше швидко проходить, змінюючись на розчарування. Через пару років ми на своєму гіркому досвіді розуміємо, чому ж все таки відрізняються дешеві пластикові вікна від тих, що подорожче.

 

У більшості випадків першою ознакою неякісного металопластикового вікна у Полтаві є зміни кольору профілю. Швидше за все це проявляється у вікон, встановлених на сонячній стороні. Якщо профіль пожовтів, то, на жаль це вже назавжди. Жоден майстер не допоможе Вам виправити цю проблему. Основною причиною зміни кольору є відсутність або мала концентрація у складі ПВХ - двооксиду титану. Саме цей білий порошок відповідає за білосніжний колір Вашого нового вікна. Так як ціна на цей матеріал порівняно висока, то деякі несумлінні виробники для зниження вартості своїх виробів “забувають” використовувати його або не доповідають в повному обсязі.

 

Слід зазначити, що за зміною кольору пластику можуть наслідувати й інші проблеми. Властивості пластику істотно змінюються, що веде до утворення тріщин та втрати цілісності виробу.

 

Щоб уберегти себе і свої капіталовкладення, слід звертатися тільки в перевірену часом віконну компанію. Не соромтеся задавати багато питань, перевіряйте сертифікати якості. Обов'язково звертайте увагу на термін гарантії. А головне пам'ятайте подешевше – це не значить добре і вигідно.

 

Компанія «Віконний центр» у Полтаві та полтавській області здійснює продаж тільки якісних металопластикових вікон з сертифікованих і перевірених часом профільних систем. В асортименті нашої компанії представлені пластикові вікна з профільних систем – Rehau, Steko і Veka.

 

Якщо Ви хочете придбати якісні пластикові вікна у Полтаві, які не пожовкнуть, тоді телефонуйте нам вже сьогодні за телефонами, вказаними в верхній частині сайту.


Червень 30, 2018 15:57 • Переглядів: 988