Статті / Держпрограма енергозбереження для ОСББ у Полтаві

Держпрограма енергозбереження для ОСББ у Полтаві

Сучасна людина створює зручність і комфорт навколо себе. Це стосується не тільки своєї окремої квартири, але і під'їздів багатоповерхових будинків. Недоглянуті сходові майданчики  відходять у минуле. Настав час замінити старі, давно вийшли з ладу під'їзні вікна на нові металопластикові вироби. Адже кожному з нас знайома ситуація, коли в кінці місяця приходять чималенькі рахунки за опалення, а в під'їзді, як і раніше, дуже холодно взимку. Заміна старих дерев'яних рам з проржавілої фурнітурою і великою кількістю тріщин і щілин дозволить в рази збільшити тепло - та шумоізоляцію сходових прольотів, що в свою чергу скоротить витрати на опалення.

 

Під'їзні вікна дуже важливий елемент конструкції всього будинку, тому до них висуваються певні норми і Гости. Так згідно ГОСТУ вікна вище першого поверху повинні обов'язково мати стулку. Існує безліч нюансів і тонкощів заміни вікон у під'їзді, тому щоб не помилитися і зробити все правильно, слід довірити цю роботу тільки перевіреною часом віконної компанії.

 

На сьогоднішній день заміна вікон може стати не тільки хорошим капіталовкладенням в майбутнє, але і завдяки державній програмі компенсації за встановлення енергоефективних конструкцій, дозволить Вам зробити це захід менш витратним.

 

osteklenie_podezda_poltava

 

Завдяки цій програмі держава реалізує фінансову підтримку об'єднанням співвласників багатоповерхових будинків (ОСББ) компенсуючи до 35% вартості пластикових вікон у Полтаві та Полтавській області. Програма допомагає зробити заміну старих дерев'яних вікон на нові металопластикові, відповідають всім вимогам і нормам енергоефективності.

 

Що потрібно зробити для того що б отримати компенсацію?

1.На загальних зборах мешканців будинку, провести голосування і прийняти рішення про заміну старих вікон на нові металопластикові.

2.Звернутися в віконну компанію «Віконний центр» у Полтаві і після консультації викликати замірника.

3. Отримати рахунок-фактуру від компанії «Віконний центр».

4. Звернутися в банк і подати всі необхідні для отримання держпрограми документи.

5.Після виготовлення та встановлення надати банку документи про цільове використання коштів.

6. Отримати компенсацію.

 

Для оформлення державної програми “Теплий дім” Ви можете звернутися в будь-яке зручне для Вас відділення банків “ОщадБанк”, “ПриватБанк”, “УкрГазБанк” у Полтаві або Полтавської області.

 

Не варто сумніватися, чи переживати, що програма компенсації не працює або після заміни вікон нічого не змінитися. Ефективність програми давно доведена економічно. Заходи, спрямовані на підвищення енергоефективності не тільки швидко окупаються, але і надалі приносять реальну економію кожному співвласнику.


Липень 20, 2018 13:14 • Переглядів: 1138